In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Penzion Kostelanský - ubytování na jižní Moravě
Home
Ekovinice Kostelanský
Logo Ekovinice Kostelanský

 

Vinařství Ekovinice Kostelanský 

 

Naše vinařství vzniklo v roce 2006. Obhospodařujeme 12000 keřů révy vinné, odrůd typických pro naši oblast, jsou to především odrůdy Sylvánské zelené, Rulandské šedé, Chardonnay, Rulandské modré a Zweigeltrebe. Naše vinice se nachází v jedné z nejstarších lokalit, ve viniční trati Radostná. Od svého vzniku se naše vinařství zaměřilo na ekologický způsob pěstování révy, s minimálním použitím chemických prostředků, s vyloučením herbicidů a s užitím některých biodynamických prvků při ošetrování vinice

     Naše filozofie je vyrábět vína s odrůdovým charakterem, vína, ve kterých se odráží nejen vlastnosti půdy typické pro úpatí Bílých Karpat, ale i klima naší oblasti, kde říčka Velička opouští sevřená údolí a rozlévá se do široké říční nivy, rovněž však charakter jednotlivých ročníků.

     Proto Vás zveme k ochutnání této harmonie chuti, vůně a barvy, ve které se zůročuje umění a zkušenosti získané od mnoha generací naších předků.

 

Penzion Kostelanský - ubytování na jižní Moravě

 

Penzion Kostelanský

 

Penzion nabízí 6 apartmánů. V každém apartmánu se mohou ubytovat 3 osoby (+ možnost přistýlky).  Každý apartmán je vybaven kuchyní (včetně lednice, indukčního sporáku, varné konvice a nádobí)  a sociálním zařízením (sprchový kout a toaleta).

Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol. Více informací k ubytování a ceník najdete na webu http://ubytovani.ekovinice.com

 

 

Ekovinice Kostelanský
69672 Lipov 447
tel.: 602731842

IČO: 14665727
DIČ: CZ6304232275

  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.ekovinice.com
www.ekovinice.cz

 

 

 

 

TUV HACCP
 

Fotogalerie

CZIN.eu | Catalog Clonet | katalog | CENT.CZ | XEX.CZ | Český katalog stránek | Ekovinice Kostelanský na Vinopark.cz | .: EM-LINKS :.